• Tel.: +370 616 29999
 • El.p.: info@turbonuoma.lt

Automobilių nuoma Vilniuje

Saugūs, patikimi automobiliai nuo 9€/para

Automobilių Nuoma Vilniuje

Sugedo nuosavas automobilis? Laikinai likote be transporto priemonės? O gal atostogaujate Vilniuje ir norite, kad poilsis būtų komfortiškas ir be rūpesčių? Tokiu atveju Automobilių Nuoma yra geriausias ir paprasčiausias būdas patogiai, greitai ir pigiai pasiekti reikiamą vietą.

Klaidingai galvojama, kad auto nuoma yra brangi paslauga. Tikrai ne. Kiekvienas gali džiaugtis, kad nuo šiol reikalinga auto gali naudotis kiekvienas. Svarbiausia – greitai, kokybiškai ir pagal kiekvieno poreikius. Leiskite sau patirti naujų įspūdžių su svajonių automobiliu!

“Turbo nuoma” – tiems, kurie ieško tobulumo už priimtiną kainą!

 

Automobilių Nuoma Vilniuje – Universalus Pasirinkimas

Mašinų nuoma Vilniuje – kiekvienam pagal jo poreikius, kadangi pasirinkimas yra labai platus. Automobilių Nuoma Vilniuje yra lankstus ir paprastas būdas norintiems laikinai be apribojimų naudotis automobiliu: transporto priemonės nuomai neprireiks didelių investicijų, sudėtingų sutarčių su daugybe „kabliukų“ ir paslėptų sąlygų. Svarbiausia, kad pigi auto nuoma užtikrina ne tik geros kainos paslaugas, tačiau taip pat ir mėgavimąsi vairavimu, kadangi viskas bus padaryta už Jus, neteks sukti galvos dėl smulkmenų.

Automobilių Nuoma Pasirenkama Dėl Labai Daug Skirtingų Priežasčių. Mašinų nuoma Vilniuje dažniausiai reikalinga:

 • Kasdieninėms reikmėms. Sugedus transporto priemonei žmonės susiduria su labai daug nesklandumų, kurie apsunkina kasdienybę. Norint to išvengti – Automobilių Nuoma Vilniuje yra geriausias pasirinkimas. Ilgalaikė Automobilių Nuoma tuo pačiu padeda sutaupyti, tad rinkitės kokybę, kuri daug nekainuoja.

 • Šventėms. Įvairiausių švenčių metu norisi tikslą pasiekti su prabangia transporto priemone, tad mes siūlome įvertinti mūsų siūlomas galimybes bei susirasti tokį automobilį, kuris leistu jums tikslą pasiekti prabangiai ir komfortabiliai. Galbūt negalite sau leisti nusipirkti naujausio modelio automobilio, tačiau išsinuomoti – galite. Pigi automobilių nuoma suteiks galimybę šventę pasiekti prabangiai.

 • Atostogoms. Ilgalaikė automobilių nuoma labai dažnai pasirenkama ir atostogoms. Kondicionierius, gera muzikos sistema laisvų rankų įranga... Mėgstami ir mikroautobusai, kurie skirti didelei kompanijai. Svarbiausia, kad auto gausite su KASKO draudimu, tad galėsite važiuoti visiškai saugiai.

Kadangi transporto priemonių pasiūla TURBO NUOMA prekybos vietoje yra labai įvairi, tikime, kad kiekvieno poreikiai bus patenkinami. Jeigu pačiam sunku susirasti, kokią transporto priemonė geba geriausiai patenkinti Jūsų poreikius – rekomenduojame susisiekti individualiai ir pagal Jūsų pageidavimus pateiksime rekomendacijas. Transporto priemonės – mūsų kasdienybė, tad puikiai išmanome ne tik jų veikimo principus, tačiau taip pat ir kokios transporto priemonės geriausiai tenkina individualių klientų poreikius.

Auto nuoma – kokia Jums labiausiai tinka?

 

Automobilių Nuoma gali būti pasirenkama pagal labai daug skirtingų kriterijų. Kiekvienas asmuo turi savus, kurie jam yra patys svarbiausi. Bet kuriuo atveju, kad ir kokios priežastys lemia auto nuomos poreikį – galima išskirti tam tikrus universalius aspektus, kurie turėtų paskatinti ir pamokyti, kokia transporto priemonė geriausiai tenkina Jūsų poreikius. Kol vieni vertina tik nuomos kainas, tuo tarpu kiti žiūri į kur kas daugiau detalių. Pavyzdžiui, patogu pasirinkti tokią transporto priemonę, kuri jums puikiai pažįstama. Taip pat verta apgalvoti kuo daugiau detalių, kurios gali užtikrinti, kad vairavimas bus patogus. Pavyzdžiui, jeigu esate pratęs, rinkitės transporto priemonę, kuri yra su automatine, o ne mechanine pavarų dėže. Jeigu reikia – papildomai išsinuomokite vaiko pervežimo kėdutę arba didesnę auto, kurioje būtų galima transportuoti ir augintinius. Dėl pasirinkimo visada galite pasitarti su vadybininkais, kurie padės apsispręsti, kuri auto nuoma Jums labiausiai tinka.

 

Kodėl Nuomotis Automobilį Vilniuje?

Vilnius – strateginė šalies vieta, sostinė, daugiausiai gyventojų turintis miestas, verslo centras, todėl Automobilių Nuoma Vilniuje yra viena populiariausių paslaugų. Automobilius nuomojasi tiek verslo subjektai, tiek turistai, tiek grįžę į tėvynę emigrantai.

Siūlome platų skirtingų automobilių pasirinkimą, kad kiekvienas asmuo, kuris žino kaip atrodo jo svajonių automobilis, būtent ją ir vairuotų. Automobilių nuoma yra lankstus ir paprastas būdas gauti reikalingą transporto priemonę be didelių investicijų ar juolab labai sudėtingų sutarčių, kurios apsunkintų atostogas arba sukeltų papildomų nesklandumų ieškant tinkamiausios transporto priemonės.

 

Pigi Automobilių Nuoma Vilniuje su “Turbo Nuoma”

 

Pigi Automobilių Nuoma Vilniuje – puikus pasirinkimas ir tiems, kuriems reikalinga transporto priemonė ilgam laikui ir tiems, kurie nuomojasi tik šventėms.. Kadangi teikiame labai platų skirtingų transporto priemonių pasirinkimą - esame tikri, kad gebame patenkinti kiekvieno asmens poreikius. Pirmiausia sužavime maža kaina. Kodėl ji tokia maža, nors mūsų paslaugų kokybė tokia puiki? Paprasčiausiai orientuojamės į patrauklumą bei funkcionalumą, kurio nori kiekvienas žmogus. Ilgus metus dirbame dėl savo klientų ir teikiame jiems pačias geriausias paslaugas. Ne veltui iškilus kokiems nors klausimams rekomenduojame kreiptis į mus asmeniškai. Atsakysime Jums į visus klausimus bei padėsime susirasti tokią transporto priemonę, kokia Jums labiausiai tinka. Juk skiriantis priežasčiai, kodėl transporto priemonė yra pasirenkama, skiriasi ir galimybės, kurias siūlome Jums įvertinti. Siūlome tik saugias, puikiai funkcionuojančias, geriausios kokybės auto, kurios turi reikalingus dokumentus ir yra reguliariai tikrinamos, tad jeigu norite kokybiškos transporto priemonės – mes esame Jūsų paslaugoms!

Automobilių Nuoma – Kasdienai ir Šventėms

Jeigu dar neapsisprendėte, ar Automobilių Nuoma Vilniuje Jums tinkama paslauga ir paprasčiausiai dėliojatės pliusus ir minusus, kurie padeda apgalvoti, koks turi būti Jūsų pasirinkimas ir toks tinkamiausias sprendimas – tokiu atveju visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie atsakys Jums  visus klausimus ir padės apgalvotai pasirinkti tokią transporto priemonę, kokia Jums labiausiai tinka. Ilgalaikė automobilių nuoma suteikia galimybę nuomotis tiek mažas, ne tokias galingas, tiek labai galingas ir masyvias transporto priemones. Pasirašydami sutartį su nuomotoju jūs leidžiate sau atsiriboti nuo sudėtingos transporto priemonės priežiūros. Viskas atliekama už Jus ir Jūsų patogumui, tad išbandykite geriausias paslaugas. Svarbiausia – važiuoti kokybiškai ir pigiai. Su “Turbo Nuoma” tai paprasta ir patogu. Negaiškite savo laiko – susisiekite ir kartu rasime tokį sprendimą, koks Jums labiausiai tinka. Ilgalaikė auto nuoma Vilniuje padės patenkinti kasdieninius poreikius, pigi auto nuoma – trumpalaikius, kai reikalinga auto šventėms.

Automobilių Nuoma Beveik Kiekvienam!

 

Automobilių Nuoma Vilniuje suteikia galimybę beveik kiekvienam pasinaudoti šia patrauklia galimybe ir leisti sau išsinuomoti transporto priemonę be jokių problemų. Išsinuomoti gali kiekvienas asmuo, kuris yra vyresnis nei 25 metų amžiaus ir kuris turi galimybę vairuoti transporto priemonę. Pigi auto nuoma teikiama per perskaičius sutarties sąlygas, tad būtinai detaliau įvertinkite smulkmenas, kad pavyktų rasti Jums labiausiai tinkamą variantą. Jeigu skaitant jums dar kyla kokie nors klausimai – būtinai susisiekite su mūsų konsultantais, kurie mielai Jums detalizuoti kiekvieną punktą ir padės tinkamai susipažinti su teisėmis bei atsakomybėmis, kurias pasiimate nusprendę išsinuomoti transporto priemonę.  Kiekviena transporto priemonė gali turėti papildomų apribojimų, tad norėdami jaustis ramūs, kad žinote visą info, kurią reikia žinoti – skaitykite sąlygas arba susisiekite su mūsų profesionalais. Palengvinti savo gyvenimo kokybę su Automobilių nuomos paslaugomis yra labai paprasta ir patogu. Svarbiausia susipažinti, teisingai pasirinkti ir džiaugtis, kad net ir ilgiausi atstumai gali būti įveikiami ypač patogiai ir paprastai, galiausiai, pigiai.

Automobilių nuoma Vilniuje su Turbonuoma.lt

Turbo Nuoma” – kiekvienam, kuris nori greitai ir komfortabiliai pasiekti kelionės tikslą. Platus skirtingų transporto priemonių pasirinkimas garantuoja, jog kiekvienas klientas ras jam priimtiniausią transporto priemonę. Dirbame visa parą, kad galėtumėte efektyviai reaguoti į klientų poreikius bei surasti jiems tokią mašiną, kuris leistų ne tik iš vieno taško nuvykti į kitą, tačiau taip pat tai padaryti patogiai, greitai ir pigiai. Patikimų ir taupių dyzelinių Automobilių Nuoma Vilniuje – kiekvienam, kuris nori važiuoti saugiai, patikimai, pigiai.

Visus su automobiliu susijusius rūpesčius palikite mums.

 

Turite klausimų, norite pasinaudoti mūsų paslaugomis? Kreipkitės.

 

Telefonu: +370 616 29999
El. paštu: info@turbonuoma.lt


Arba užpildykite

Užklausos forma

 

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Norint išsinuomoti automobilį jums tereikia susisiekti el. paštu info@turbonuoma.lt arba telefonu +37061629999.

Atsiimant automobilį jums reikės:
Galiojančio dokumento (paso, asmens tapatybės kortelės arba vairuotojo pažymėjimo)

Automobilį gali išsinuomoti (vairuoti) asmenys, sulaukę 25 m. amžiaus, bei turintys ne mažesnį kaip 3 metų vairavimo stažą.

Taip. Tiesiog atlikdami užsakymą įveskite jų duomenis skiltyje „Vairuotojo duomenys“.

Atsiimti automobilį turi asmuo, kurio vardu automobilis bus nuomojamas.

Mūsų nuomojamiems automobiliams taikomas 200Eur (iki 2015m automobiliams) arba 300Eur (nuo 2015m automobiliams) dydžio užstatas. Užstatas yra sumokamas atsiimant automobilį ir grąžinamas nuomos laikotarpio pabaigoje.

Erdvė: Nuoma bus malonesnė ir patogesnė, jei pasirinkste automobilį turintį pakankamai vietos keleiviam ir bagažui.

Degalų politika: Neplanuojate važiuoti daug ir toli? Pilnas-pilnas degalų politika gali padėti sutaupyti pinigų.

Vieta: Automobilio pasiėmimas oro uoste be abejo patogiausias, bet nuoma pasiimant automobilį nuvykstant taksi į aikštelę, esančią Verkių g. 36 (Žirmūnai) , gali būti žymiai pigesnė.

Dauguma atvejų į nuomos kainą yra įskaičiuotas civilinis bei KASKO draudimas, vairuotojo ir keleivių draudimai. Už papildomą įranga (GPS navigaciją arba vaikišką kėdutę) reikės sumokėti pasiimant automobilį. Išsamesnę informaciją apie tai, kas įskaičiuota, galima rasti mūsų internetinėje svetainėje, puslapyje  - „Nuomos sąlygos“.

Vairuotojai puikiai žino, kad nebūna kelionių be nuotykių. Didesni ar mažesni nesklandumai kartais iškyla. Dažniausiai tokios problemos atsiranda tuomet, kai mažiausiai to tikimės. Net ir naujas automobilis gali sugesti. Tačiau rimtos automobilių nuomos kompanijos tokias problemas sprendžia greitai ir klientai lieka patenkinti. Aišku, tenka sugaišti dalį brangaus savo laiko, tačiau gera žinoti, kad net ir menkiausios problemos bus išspręstos. Norime priminti, kad atsitikus bet kokiam įvykiui, kuo skubiau skambintumėte vadybininkui +370 61629999. Jis išsiaiškins situaciją ir operatyviai pasiūlys visoms pusėms priimtiniausią problemos sprendimą.

Ko gero visiems kyla klausimas ar tai papildomai kainuoja? Ne, papildomai mokėti nereikės, jeigu automobilis sugedo ne dėl jūsų kaltės. Automobiliai yra nuolat prižiūrimi, nes bendradarbiaujame su specializuotais autoservisais. Tačiau, kad ir koks geras automobilis bebūtų, niekada negali žinoti, kada jis nustebins vairuotoją.

Esant būtinybei pakaitinis automobilis bus pristatytas kuo greičiau, o tai papildomai jums nieko nekainuos.  Mūsų įmonė rūpinasi klientų patogumu ir gerove, todėl greitai ir operatyviai sprendžiame visas problemas susijusias su automobilių nuoma.

Nutikus eismo įvykiui, prašome nedelsiant susisiekti su mūsų vadybininku telefonu +37061629999, jis įvertins situaciją ir patars kaip elgtis kiekvienoje konkrečioje situacijoje.

 • Siūlome labai platų transporto priemonių pasirinkimą. Į mus kreipiasi žmonės turintys labai skirtingų poreikių. Norime, kad kiekvienas kasdieninius maršrutus įveiktų su tokia mašina, kuri jam puikiai tiktų.

 • Teikiame paslaugas konkurencingomis kainomis. Mūsų tikslas, kad kiekvienas klientas gautų tokią auto, kuri labiausiai jam tinka. Juolab, kad ta auto nebūtų brangi ir ilgalaikė nuoma nesukeltų papildomų finansinių problemų.

 • Nuomojame auto lanksčiomis sąlygomis. Automobilių Nuoma – kiekvienam pagal poreikius. Skaitykite sąlygas mūsų puslapyje ramiai, apgalvokite kiekvieną detalę ir jeigu iškilo kokie nors klausimai – būtinai susisiekite. Kartu rasime geriausią sprendimą.

 • Siūlome ir ilgalaikę, ir trumpalaikę nuomą. Šventėms dažniausiai pasirenkama trumpalaikė nuoma ir prabangesnės transporto priemonės. Tuo tarpu kasdieniniams maršrutams įveikti puikiai tiks ekonomiškos, nedidelės ilgalaikei nuomai skirtos auto.

 • Reguliariai siūlome įvairiausias nuolaidas, kurios padės sutaupyti. Sekite mūsų puslapio informaciją ir pats pirmas gaukite lanksčiausius pasiūlymus. Ir geras automobilis gali Jums kainuoti pigiai. Svarbiausia įvertinti kuo daugiau pasiūlymų, kad atrastas pasiūlymas visapusiškai patenkintų poreikius.

Ieškantys mažos kainos, komforto, plataus pasirinkimo galimybių – renkasi mumis. Teikiame nemokamas konsultacijas bei padedame surasti labiausiai kliento poreikius tenkinančią transporto priemonę! Kai norisi, kad nuomota auto būtų kaip sava – Turbo Nuoma visada šalia!

 

KODĖL RINKTIS MUS?

 • Puikus kainos ir kokybės santykis
 • Tvarkingi, švarūs automobiliai
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Galima ilgalaikė automobilių nuoma
 • Patogi rezervacija el. paštu arba telefonu
 • Dirbame 24/7
 • Minimalus užstatas (nuo 150 Eur.)
 • Techninė pagalba kelyje 24/7
 • Pastoviems klientams - nuolaidos
 • Automobilių nuoma be rūpesčių

Naujienos

Auto nuomos sąlygos. S...

Daugelis nuomodamasis auto tikisi, kad kol ja naud...

Auto nuoma vestuvėms, ...

Autonobilių nuoma įvairioms šventėms – visiškai natū...

Į ką atkreipti dėmesį ...

Nuomotų transporto priemonių poreikis yra visiškai...

Transporto priemonės n...

Daugeliui transporto priemonės nuoma asocijuojasi su...

Auto nuoma: kokia tran...

Automobilių nuoma – puikus pasirinkimas tiek kelion...


lankytojų skaitliukas
scroll up