• Tel.: +370 616 29999
 • El.p.: info@turbonuoma.lt

Ilgalaikė automobilių nuoma – kasdieniniams poreikiams

Saugūs, patikimi automobiliai nuo 9€/para

Ilgalaikė automobilių nuoma – paslauga, kuri puikiai tinka ne tik šventėms, tačiau ir kiekvienai dienai. Kuo ilgiau paslaugos bus reikalingos – tuo pigesnė dienos nuoma bus, tad įvertinkite TURBO NUOMA siūlomas paslaugas ir keliaukite be jokių rūpesčių.

Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje teikiama be jokio pradinio įnašo, minimalus nuomos terminas yra 3 mėnesiai. Greita? Labai! Patogu? Ypač! Pasitikėk TURBO NUOMA galimybėmis.

 

Ilgalaikė auto nuoma Vilniuje – kiekvienam pagal jo poreikius

Ilgalaikė automobilių nuoma – ne tik juridinių, tačiau ir fizinių asmenų pasirinkimas. Vis daugiau žmonių pagaliau įgyvendina savo svajones ir darbą, universitetą, mokyklą ar kitus tikslus pasiekia su nauja, stilinga bei ekonomiška mašina. Ilgalaikė automobilių nuomos kaina – nedidelė, o nauda – neįvertinama. Džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių tai atranda.

Ilgalaikė automobilių nuoma yra puikus pasirinkimas tuomet, kai nuosava transporto priemonė sugenda, reikalinga alternatyva, kuri leis Jums nesukti galvos dėl smulkmenų.

Jeigu atvyksta svečiai iš užsienio arba reikia nuvykti į konkrečią vietą su prabangia transporto priemone, tačiau tokios neturite – automobilių nuoma yra paprasčiausias ir geriausias pasirinkimas. Išsinuomavę mašiną galite būti tikri, kad techniškai ji bus tvarkinga, švari, puikiai veiks. Šiuolaikinis žmogus neturi daug laiko rūpintis tokiomis problemomis, kaip automobilis. Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje teikia pačias geriausias paslaugas, tad galite jaustis visiškai ramūs, kad kokybė – ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų lūkesčius. Reikia tiek mažai, kad gyvenimas būtų patogesnis ir su auto nuoma – viskas yra įmanoma.

 

Ilgalaikė Automobilių Nuoma Vilniuje – Ieškantiems Profesionalumo

Pasinaudoti ilgalaike auto nuoma verta keliaujant į užsienį. Daugelis žmonių neturi laiko domėtis, kokių dokumentų reikia, negali ruošti mašinos ilgai kelionei, tikrinti jos pasirengimą įveikti tūkstančius kilometrų. Išsinuomavus auto viskas yra kur kas paprasčiau ir patogiau.

Automobilių nuoma Vilniuje suteikia galimybę pasiekti tikslą su tokia mašina, kokia norite. Ne visų galimybės leidžia įsigyti naujos kartos automobilį. Tačiau visi gali jį išsinuomoti. Taigi, leiskite sau kasdienį darbą vykti prabangiai ir komfortabiliai.

 

Ilgalaikė auto nuoma: viskas nuo A iki Ž

Automobilių nuomos įmonė Vilniuje pasirūpins viskuo už Jus, tad gyvenkite patogiai, važinėkite sėkmingai, nesukite galvos dėl smulkmenų.

 •  Civilinis draudimas
 •  Kasko draudimas
 •  Vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
 •  Techninė pagalba kelyje 24h per parą
 •  Periodiniai techniniai aptarnavimai
 •  Draudiminių įvykių administravimas
 •  Pakaitinis automobilis, gedimo ar avarijos atveju
 •  Žieminių ir vasarinių padangų keitimas ir saugojimas

Ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje yra puikus pasirinkimas norint smagiai atšvęsti gimtadienį ir su draugų grupe apvažiuoti visą Lietuvą. Svarbiausia, kad sugedus mašinai mes visada padėsime išspręsti nesklandumus, kad ir kokioje situacijoje jūs būtumėte.

 

Ilgalaikė automobilių nuoma – gyvenantiems be rūpesčių

Ilgalaikė automobilių nuoma turi daug privalumų ir vis daugiau žmonių džiaugiasi jos nauda. Leiskite ir sau kasdien paprasčiausią kelionę paversti nuotykiu. Jeigu nepavyks rasti tokios transporto priemonės, kuri Jums labiausiai tinka arba dėl plačios pasiūlos paprasčiausiai palyginti ir apsispręsti tampa labai sunku – mes esame Jūsų paslaugoms. Auto nuoma Vilniuje teikiama lanksčiai ir greitai, juolab, teikiamos nemokamos konsultacijos, kurios padės apsispręsti, ar verta naudotis nuomos paslaugomis. Juk ilgalaikė transporto nuoma – geriausia galimybė. Juolab, tai mašina su kuria kasdien pasieksite tikslą. Suprantama, kad norisi kokybiškos transporto priemonės, kuri Jums puikiai tiks bei patenkins visus poreikius!

Visus su automobiliu susijusius rūpesčius palikite mums.


Turite klausimų, norite pasinaudoti mūsų paslaugomis? Kreipkitės.


Telefonu: +370 616 29999
El. paštu: info@turbonuoma.lt


Arba užpildykite

Užklausos forma

 

KODĖL RINKTIS MUS?

 • Puikus kainos ir kokybės santykis
 • Tvarkingi, švarūs automobiliai
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Galima ilgalaikė automobilių nuoma
 • Patogi rezervacija el. paštu arba telefonu
 • Dirbame I-V (9-18h)
 • Minimalus užstatas (nuo 200 Eur.)
 • Techninė pagalba kelyje 24/7
 • Pastoviems klientams - nuolaidos
 • Automobilių nuoma be rūpesčių

Naujienos

Automobilių nuoma ar m...

Daugeliui transporto priemonės nuoma asocijuojasi su...

Auto nuomos sąlygos. S...

Daugelis nuomodamasis auto tikisi, kad kol ja naud...

Auto nuoma vestuvėms, ...

Autonobilių nuoma įvairioms šventėms – visiškai natū...

Į ką atkreipti dėmesį ...

Nuomotų transporto priemonių poreikis yra visiškai...

Transporto priemonės n...

Daugeliui transporto priemonės nuoma asocijuojasi su...


lankytojų skaitliukas
scroll up