• Tel.: +370 616 29999
 • El.p.: info@turbonuoma.lt

Naujienos

Saugūs, patikimi automobiliai nuo 9€/para

Auto nuoma: kokia transporto priemonė yra Jums tinkamiausia?

 Vas 4, 2019


Automobilių nuoma Vilniuje – puikus pasirinkimas tiek kelionėms, tiek asmeniniams poreikiams. Turbonuoma.lt siūlo labai daug ir įvairių transporto priemonių. Taip stengiamasi suteikti galimybę klientui susirasti tokią mašiną, kokia jam labiausiai tinka. Nuo mažesnių, kurios dažniausiai pasirenkamos dėl paprastesnio manevravimo iki didesnių, kurios mėgstamos dėl savo taupumo, tad puikiai tinka ilgoms kelionėms. Svarbiausia, kad mūsų nuomos punkte – kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. O kad paieškos būtų paprastesnės – nurodysime esmines gaires, kurios padės rasti ir geriausiai poreikius tenkinančią transporto priemonę.

Juolab, Turbonuoma.lt konsultantai mielai Jums pagelbės ieškant tinkamiausios auto, tad taupykite savo laiką ir pasinaudokite specialistų patarimais.

Pradėkime nuo transporto priemonių kainų. Visiškai natūralu, kad skiriantis markėms bei gamybos metams tuo pačiu skiriasi ir nuomos kaina. Daugelis dar prieš pradėdamas ieškoti auto tiksliai apsibrėžia savo biudžetą ir pagal jį rinktis tinkamiausią pasiūlymą. Kadangi mūsų internetiniame puslapyje greta transporto priemonių aiškiai nurodytos kainos – paieškos bus greitos ir tikslingos. Įvertinkite tai,  kad kuo ilgesniam laikui mašiną nuomositės – tuo ji Jums kainuos pigiau, tad dažnai gaudami geresnes paslaugas sutaupysite. Verta? Tikrai taip!

Dar vienas svarbus niuansas gali būti išvaizda, tačiau ji dažniausiai aktuali tokiu atveju, kai mašinos reikia kokioms nors šventėms. Juk jokio skirtumo, kokios spalvos mašina važiuosite atostogauti, tuo tarpu aktualu – kokia važiuosite į bažnyčią savo vestuvių dieną. Siūlome tiek paprastesnes, tiek labai prabangesnes. Lygiai taip pat reikia įvertinti ir markės galimybes. Ypač tokiu atveju, jeigu esate pratęs prie tam tikro modelio mašinos: Toyota Yaris, Toyota IQ, Suzuki Alto,  Toyota Avensis Verso, Opel Vivaro, Ford Transit.

Turbonuoma.lt (Pigi Automobilių Nuoma Vilniuje) siūlo ne tik lengvąsias transporto priemones, tačiau ir mikroautobusus: nuo keleivių iki krovininių. O gal Jums reikia to?

Transporto priemonės gali turėti automatinę arba mechaninę pavarų dėžę. Jeigu asmuo yra pratęs prie automatinės, dažniausiai tokią nuomotis ir siūloma, kadangi nuo paprastesnio link sudėtingesnio mechanizmo „pereiti“ reikia laiko. Visgi, kam? Juk egzistuoja pasirinkimai kiekvienam!

Svarbus kriterijus daugeliui yra ir kuro sąnaudos. Taigi, siūlome rinktis ekonomiškas transporto priemones, kurios važiuoja imdamos mažai kuro. Tokiu atveju nuomos kaina taps pagrindiniu kainą lemiančiu aspektu. Galiausiai, vertinant dydžio galimybes reikia įvertinti tai, kad lengvosiose transporto priemonėse sėdimų vietų skaičius taip pat gali skirtis. Ne tik dvi arba penkios, tačiau taip pat ir keturios, tad įvertinkite, kiek žmonių važiuos ir kokio dydžio mašina yra reikalinga.

Akivaizdu, kad ieškant tikslumo bei labiausiai Jums tinkamos kokybės – teks skirti šiek tiek laiko. Tačiau jo skyrus galėsite džiaugtis geriausiai Jūsų poreikius patenkinančia transporto priemone. Kad visos kelionės būtų ne tik malonios, tačiau ir ilgos bei sėkmingos.

KODĖL RINKTIS MUS?

 • Puikus kainos ir kokybės santykis
 • Tvarkingi, švarūs automobiliai
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Galima ilgalaikė automobilių nuoma
 • Patogi rezervacija el. paštu arba telefonu
 • Dirbame I-V (9-18h)
 • Minimalus užstatas (nuo 200 Eur.)
 • Techninė pagalba kelyje 24/7
 • Pastoviems klientams - nuolaidos
 • Automobilių nuoma be rūpesčių

Naujienos

Automobilių nuoma ar m...

Daugeliui transporto priemonės nuoma asocijuojasi su...

Auto nuomos sąlygos. S...

Daugelis nuomodamasis auto tikisi, kad kol ja naud...

Auto nuoma vestuvėms, ...

Autonobilių nuoma įvairioms šventėms – visiškai natū...

Į ką atkreipti dėmesį ...

Nuomotų transporto priemonių poreikis yra visiškai...

Transporto priemonės n...

Daugeliui transporto priemonės nuoma asocijuojasi su...


lankytojų skaitliukas
scroll up