• Tel.: +370 616 29999
 • El.p.: info@turbonuoma.lt

Naujienos

Saugūs, patikimi automobiliai nuo 9€/para

Auto nuoma vestuvėms, gimtadieniams ir vakarėliams…

 Kov 22, 2019


Automobilių nuoma įvairioms šventėms – visiškai natūralus ir labai dažnai pasirenkamas variantas. Kodėl? Bene pagrindinė priežastis yra tai, kad nuomotis galima beveik bet kokios markės transporto priemonę, net ir gana naują, o juk taip norisi link bažnyčios keliauti su prabanga kvepiančia mašina. Tiesa, auto nuoma pasirenkama ne tik vestuvėms kaip kad būdavo anksčiau. Šiuo metu poreikis iki šventės važiuoti su kokybiška auto išaugo kur kas labiau, kadangi paslaugų kaina – gana maža.

Nuomotis auto gimtadieniams taip pat tai gana įprasta. Ne tik lengvąsias, su kuriomis atvykstama iki vietos, tačiau ir didesnes, autobusiukus, kuriuose telpa visa kompanija. Ir dažniausiai vykstama ne tik taip arti esančios vietos, kad pati kelionė tau būtų labai smagi pramoga. Taip pat kartu su autobuso nuoma galima pasisamdyti ir vairuotoją. Tuomet keliauti bus dar maloniau.

Vakarėlių metu transporto priemonės taip pat atlieka skirtingas funkcijas. Vienu atveju, vėlgi, norima konkrečią diena paminėti su kuo geriau atrodančia transporto priemone, kuri tarsi suteiktų prabangos jausmą. Tuo tarpu kitu atveju kartais kur kas paprastesnis pasirinkimas nuomotis, kadangi būsite ramus, kad gausite techniškai tvarkingą, puikiai važiuojančią mašiną, kuri turės visus reikalingus dokumentus. Nors šiais laikais daugelis lietuvių yra ratuoti, tačiau tikrai ne visi gali pasigirti mašinomis be jokių problemų. O patys mažiausi gedimai gali sugadinti šventes, tad tokiu atveju auto nuoma ir tampa tokia patrauklia galimybe.

Žinoma, nuomos punktai dažniausiai plačiausiai atvėręs savo duris vasaros metu, kadangi tuomet prasideda kelionių laikas, o tokiu atveju nuomojama mašina tikrai geriausias pasirinkimas. Paprasčiausiai kartu su nuoma siūloma mašina turi draudimą užsienio šalyse, ji yra tvarkinga, gali gauti už minimalų mokestį visus reikalingus priedus kaip kad GPS sistema. Galiausiai, jeigu keliausite Lietuvoje, tai tuo pačiu galėsite džiaugtis technine pagalba, kad ir kur esate bet kuriuo paros metu.

Akivaizdu, kad laisvalaikio metu Automobilų Nuoma Vilniuje laimi dėl daugelio priežasčių. Daugelis išbandęs paprasčiausiai nebenaudoja savos mašinos tokiems poreikiams. Juk taip gera, kai bisus ilgus atstumus jos nereikia tvarkyti ir tikrinti.

KODĖL RINKTIS MUS?

 • Puikus kainos ir kokybės santykis
 • Tvarkingi, švarūs automobiliai
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Galima ilgalaikė automobilių nuoma
 • Patogi rezervacija el. paštu arba telefonu
 • Dirbame I-V (9-18h)
 • Minimalus užstatas (nuo 200 Eur.)
 • Techninė pagalba kelyje 24/7
 • Pastoviems klientams - nuolaidos
 • Automobilių nuoma be rūpesčių

Naujienos

Automobilių nuoma ar m...

Daugeliui transporto priemonės nuoma asocijuojasi su...

Auto nuomos sąlygos. S...

Daugelis nuomodamasis auto tikisi, kad kol ja naud...

Auto nuoma vestuvėms, ...

Autonobilių nuoma įvairioms šventėms – visiškai natū...

Į ką atkreipti dėmesį ...

Nuomotų transporto priemonių poreikis yra visiškai...

Transporto priemonės n...

Daugeliui transporto priemonės nuoma asocijuojasi su...


lankytojų skaitliukas
scroll up