• Tel.: +370 616 29999
 • El.p.: info@turbonuoma.lt

Pigi automobilių nuoma Vilniuje

Saugūs, patikimi automobiliai nuo 9€/para

Pigi automobilių nuoma Vilniuje

Sugedo nuosavas automobilis? Laikinai likote be transporto priemonės? O gal atostogaujate Vilniuje ir norite, kad poilsis būtų komfortiškas ir be rūpesčių? Tokiu atveju Pigi Automobilių Nuoma yra geriausias ir paprasčiausias būdas patogiai, greitai ir pigiai pasiekti reikiamą vietą.

Pigi automobilių nuoma skatina vis plačiau pasidomėti tokio tipo paslaugomis, kadangi matyti, kad tai greita ir paprasta galimybė gauti geriausios kokybės paslaugas. Kadangi mašinų nuoma atveria galimybes kasdien komfortabiliai pasiekti tikslą – verta pasidomėti plačiau.

“Turbo nuoma” – tiems, kurie ieško tobulumo už priimtiną kainą!

 

Pigi Automobilių Nuoma Vilniuje – kokia geriausia?

Kokie Dar Kriterijai Svarbūs Renkantis Išsinuomoti Transporto Priemonę?

Pigi automobilių nuoma Vilniuje siūlo labai platų transporto priemonių pasirinkimą, tad esame tikri, kad kuri nors Jums tikrai tiks ir patiks. Taigi, jeigu, pavyzdžiui, galimybės neleidžia įsigyti nuosavos „Toyota Yaris“ – visada galite ją išsinuomoti ir keliauti saugiai, patirdami vairavimo malonumą. 

Automobilių Nuoma atveria galimybes rasti tai, kas Jums labiausiai tinka! Svarbiausia, kad galima ir ilgalaikė automobilių nuoma. Kasdien važinėkite su savo auto. Kuo ilgiau nuomositės – tuo kaina bus mažesnė.

Mašinų nuoma Vilniuje – labai įvairi. O kokia transporto priemonė labiausiai tinka Jums?

 

 • Gamintojas ir markė. Gamintojas ir markė yra antrasis kriterijus, kurį, po automobilio dydžio, reikia apgalvoti ieškant transporto priemonės. Norėdami, kad kelionė būtų patogi, turėtumėte įvertinti įvairius kriterijus, kuriuos atitiks konkretus automobilis: nuo kondicionieriaus, kuris karštą vasaros dieną yra gyvybiškai svarbus, iki talpesnės bagažinės, kurioje galima susidėti atostogavimui skirtus daiktus (pavyzdžiui, išsiruošus į tolimą kelionę).
 • Kuro sąnaudos. Ieškodami tinkamiausios transporto priemonės, turite įvertinti ir kuro sąnaudas. Kiek daug važiuosite nuomojamu automobiliu ir kokios jo kuro sąnaudos 100-ui kilometrų? Pigi Automobilių Nuoma – puikiai tinka taupantiems.
 • Kaina. Ieškokite nedidelės kainos ir puikios kokybės santykio. „Turbo Nuoma“ automobilių nuoma yra nebrangi ir kokybiška paslauga Vilniuje. Tad jei galite papildomai sutaupyti, kodėl nepasinaudojus puikia galimybe?

Dirbame visa parą, kad galėtumėme efektyviai reaguoti į klientų poreikius bei surasti jiems tokią mašiną, kuri leistų ne tik nuvažiuoti iš taško A į tašką B, tačiau klientai tai galėtų padaryti ir patogiai, greitai bei pigiai. Jeigu norite keliauti pigiai ir greitai – tokiu atveju „Turbo Nuoma“ yra Jūsų paslaugoms. Pasinaudokite jomis ir džiaukitės paprastesniu gyvenimu!

Kodėl Turėtumėte Išsinuomoti iš Turbonuoma.lt?

Auto nuoma Vilniuje padės Jūsų kasdienybe padaryti kur kas paprastesnis. Suprantame, kad šiais laikais gyvenimas be mašinos – sudėtingas ir reikalautų įprastų darbų atlikimui kur kas daugiau laiko. . Daugelis žmonių pergyvena, kad įveikti atstumas viešuoju transportu tampa vis sudėtingiau. Ypač dabar, kai greitis, efektyvumas bei optimalumas – garantijos, kurių siekia kiekvienas žmogus. 

Puiki alternatyva – Automobilių Nuoma Vilniuje, kuri padeda be jokių labai didelių investicijų gauti norimą transporto priemonę ir ja važiuoti tokius atstumus, kokius Jus labiausiai norite. Juk išsinuomavus transporto priemonę su ja galite važiuoti ne tik kasdien į darbą, tačiau atostogų metu apvažiuoti visą Europą. Kadangi mašinų nuoma Vilniuje yra labai įvairi – būtinai įvertinkite skirtingus variantus, kol rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.. O pasitarus su profesionalais, kuriems mašinos yra kasdienybė – pavyks atrasti tokią transporto priemonę, kuri geba geriausiai patenkinti poreikius. 

Lygiai taip pat platus transporto priemonių pasirinkimas padeda džiaugtis tuo, jog rasite mašinas pagal specifinius poreikius. Kol vienam labai svarbu, kad mašina būtų kuo mažesnė ir lengviau manevruotų, tuo tarpu kitam svarbiausia, kad ji būtų kuo didesnė ir visi šeimos nariai joje labai puikiai tilptų, o pačios ilgiausios kelionės butų labai smagios.

 

Pigi Automobilų Nuoma su Turbonuoma.lt

“Turbo nuoma” – kiekvienam, kuris nori greitai ir komfortabiliai pasiekti kelionės tikslą. Platus skirtingų transporto priemonių pasirinkimas garantuoja, jog kiekvienas klientas ras jam priimtiniausią transporto priemonę. Dirbame visa parą, kad galėtumėte efektyviai reaguoti į klientų poreikius bei surasti jiems tokią mašiną, kuris leistų ne tik iš vieno taško nuvykti į kitą, tačiau taip pat tai padaryti patogiai, greitai ir pigiai. Ilgalaikė automobilių nuoma skirta lengvesniam gyvenimui. Išbandykite paslaugą, kuri, tikime, Jums tikrai patiks, nes palengvins gyvenimą.

Turite klausimų, norite pasinaudoti mūsų paslaugomis? Kreipkitės.

 

Telefonu: +370 616 29999
El. paštu: info@turbonuoma.lt


Arba užpildykite

Užklausos forma

 

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Norint išsinuomoti automobilį jums tereikia susisiekti el. paštu info@turbonuoma.lt arba telefonu +37061629999.

Atsiimant automobilį jums reikės:
Galiojančio dokumento (paso, asmens tapatybės kortelės arba vairuotojo pažymėjimo)

Automobilį gali išsinuomoti (vairuoti) asmenys, sulaukę 25 m. amžiaus, bei turintys ne mažesnį kaip 3 metų vairavimo stažą.

Taip. Tiesiog atlikdami užsakymą įveskite jų duomenis skiltyje „Vairuotojo duomenys“.

Atsiimti automobilį turi asmuo, kurio vardu automobilis bus nuomojamas.

Mūsų nuomojamiems automobiliams taikomas 200Eur (iki 2015m automobiliams) arba 300Eur (nuo 2015m automobiliams) dydžio užstatas. Užstatas yra sumokamas atsiimant automobilį ir grąžinamas nuomos laikotarpio pabaigoje.

Erdvė: Nuoma bus malonesnė ir patogesnė, jei pasirinkste automobilį turintį pakankamai vietos keleiviam ir bagažui.

Degalų politika: Neplanuojate važiuoti daug ir toli? Pilnas-pilnas degalų politika gali padėti sutaupyti pinigų.

Vieta: Automobilio pasiėmimas oro uoste be abejo patogiausias, bet nuoma pasiimant automobilį nuvykstant taksi į aikštelę, esančią Verkių g. 36 (Žirmūnai) , gali būti žymiai pigesnė.

Dauguma atvejų į nuomos kainą yra įskaičiuotas civilinis bei KASKO draudimas, vairuotojo ir keleivių draudimai. Už papildomą įranga (GPS navigaciją arba vaikišką kėdutę) reikės sumokėti pasiimant automobilį. Išsamesnę informaciją apie tai, kas įskaičiuota, galima rasti mūsų internetinėje svetainėje, puslapyje  - „Nuomos sąlygos“.

Vairuotojai puikiai žino, kad nebūna kelionių be nuotykių. Didesni ar mažesni nesklandumai kartais iškyla. Dažniausiai tokios problemos atsiranda tuomet, kai mažiausiai to tikimės. Net ir naujas automobilis gali sugesti. Tačiau rimtos automobilių nuomos kompanijos tokias problemas sprendžia greitai ir klientai lieka patenkinti. Aišku, tenka sugaišti dalį brangaus savo laiko, tačiau gera žinoti, kad net ir menkiausios problemos bus išspręstos. Norime priminti, kad atsitikus bet kokiam įvykiui, kuo skubiau skambintumėte vadybininkui +370 61629999. Jis išsiaiškins situaciją ir operatyviai pasiūlys visoms pusėms priimtiniausią problemos sprendimą.

Ko gero visiems kyla klausimas ar tai papildomai kainuoja? Ne, papildomai mokėti nereikės, jeigu automobilis sugedo ne dėl jūsų kaltės. Automobiliai yra nuolat prižiūrimi, nes bendradarbiaujame su specializuotais autoservisais. Tačiau, kad ir koks geras automobilis bebūtų, niekada negali žinoti, kada jis nustebins vairuotoją.

Esant būtinybei pakaitinis automobilis bus pristatytas kuo greičiau, o tai papildomai jums nieko nekainuos.  Mūsų įmonė rūpinasi klientų patogumu ir gerove, todėl greitai ir operatyviai sprendžiame visas problemas susijusias su automobilių nuoma.

Nutikus eismo įvykiui, prašome nedelsiant susisiekti su mūsų vadybininku telefonu +37061629999, jis įvertins situaciją ir patars kaip elgtis kiekvienoje konkrečioje situacijoje.

 • Siūlome labai platų transporto priemonių pasirinkimą. Į mus kreipiasi žmonės turintys labai skirtingų poreikių. Norime, kad kiekvienas kasdieninius maršrutus įveiktų su tokia mašina, kuri jam puikiai tiktų.

 • Teikiame paslaugas konkurencingomis kainomis. Mūsų tikslas, kad kiekvienas klientas gautų tokią auto, kuri labiausiai jam tinka. Juolab, kad ta auto nebūtų brangi ir ilgalaikė nuoma nesukeltų papildomų finansinių problemų.

 • Nuomojame auto lanksčiomis sąlygomis. Automobilių Nuoma – kiekvienam pagal poreikius. Skaitykite sąlygas mūsų puslapyje ramiai, apgalvokite kiekvieną detalę ir jeigu iškilo kokie nors klausimai – būtinai susisiekite. Kartu rasime geriausią sprendimą.

 • Siūlome ir ilgalaikę, ir trumpalaikę nuomą. Šventėms dažniausiai pasirenkama trumpalaikė nuoma ir prabangesnės transporto priemonės. Tuo tarpu kasdieniniams maršrutams įveikti puikiai tiks ekonomiškos, nedidelės ilgalaikei nuomai skirtos auto.

 • Reguliariai siūlome įvairiausias nuolaidas, kurios padės sutaupyti. Sekite mūsų puslapio informaciją ir pats pirmas gaukite lanksčiausius pasiūlymus. Ir geras automobilis gali Jums kainuoti pigiai. Svarbiausia įvertinti kuo daugiau pasiūlymų, kad atrastas pasiūlymas visapusiškai patenkintų poreikius.

Ieškantys mažos kainos, komforto, plataus pasirinkimo galimybių – renkasi mumis. Teikiame nemokamas konsultacijas bei padedame surasti labiausiai kliento poreikius tenkinančią transporto priemonę! Kai norisi, kad nuomota auto būtų kaip sava – Turbo Nuoma visada šalia!

 

KODĖL RINKTIS MUS?

 • Puikus kainos ir kokybės santykis
 • Tvarkingi, švarūs automobiliai
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Galima ilgalaikė automobilių nuoma
 • Patogi rezervacija el. paštu arba telefonu
 • Dirbame 24/7
 • Minimalus užstatas (nuo 150 Eur.)
 • Techninė pagalba kelyje 24/7
 • Pastoviems klientams - nuolaidos
 • Automobilių nuoma be rūpesčių

Naujienos

Auto nuomos sąlygos. S...

Daugelis nuomodamasis auto tikisi, kad kol ja naud...

Auto nuoma vestuvėms, ...

Autonobilių nuoma įvairioms šventėms – visiškai natū...

Į ką atkreipti dėmesį ...

Nuomotų transporto priemonių poreikis yra visiškai...

Transporto priemonės n...

Daugeliui transporto priemonės nuoma asocijuojasi su...

Auto nuoma: kokia tran...

Automobilių nuoma – puikus pasirinkimas tiek kelion...


lankytojų skaitliukas
scroll up